OTTO Hotel & Sun, SPA procedūras

SPA

Stiprini ķermeni un atbrīvo prātu!

OTTO Hotel & Sun SPA procedūras un ķermeņa masāžas pieejamas tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

Sākot no 01.09.2021 OTTO Saules un baseina zonas apmeklēšana tiks iekļauta istabas cenā un organizēta, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības noteikumus. 

OTTO Hotel & Sun SPA zona gaida Tevi, ja vēlies uzlādēt savu ķermeni un garu! Pēc peldes baseinā rūpes par sevi uztici OTTO SPA speciālistēm. PHYTOMER SPA produktu līnija ir labākais, ko jūra var dot Tavai ādai, lai tā uzmirdzētu savā dabiskajā skaistumā. Šo jūras minerālu kosmētiku no Bretaņas piekrastes gandrīz pirms 50 gadiem ir radījis Francijas ģimenes uzņēmums.

SPA Procedūras

Sauna

OTTO godā arī seno tradīciju – dziedināt un attīrīt ķermeni un garu, izmantojot saunas rituālus. Tradicionālā somu sauna un Sāls istaba ar apsildāmo solu labsajūtai nodrošina nepieciešamo siltumu, mitrumu un profilaktisko aprūpi mūsu klimatiskajos apstākļos .

Tradicionālā somu sauna (70-90°C ) radīs nomierinošu efektu muskuļiem, uzlabos asinsriti un pozitīvi ietekmēs miega kvalitāti. Sāls istabā, kur gaisā tiek izsmidzinātas sāls mikrodaļiņas, varat nesteidzīgi atpūsties uz apsildāmā sola, kamēr no baktērijām un alergēniem tiek attīrītas plaušas un visa elpošanas sistēma. Sāls terapijas laikā uzlabo ādas veselību.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Lasīt vairāk Piekrītu