OTTO Hotel & Sun in Pavilosta

OTTO stāsts

OTTO Hotel & Sun ir pret nogurumu.

Vairāk saulainu smaidu!

Īpašā “OTTO Saule” šeit spīd vienmēr – pat gada aukstākajos un tumšākajos mēnešos. OTTO Hotel & Sun palīdz pārvarēt spēku izsīkumu un nepieļaut izdegšanu. Uzdāvini sev pāris brīvu dienu, lai piedzīvotu esības vienkāršību! Piejūras mazpilsēta Pāvilosta kopā ar OTTO veido dabisku vidi, kur apstāties skrējienā, atslēgties no rūpēm, atgūt enerģiju un koncentrēt to uz labsajūtu. Dodies dabā, sajūti priežu smaržu un spirdzinoši sāļo Baltijas jūras vēju. Vai arī vienkārši ļaujies OTTO Hotel & Sun labsajūtas procedūrām un uzlādē savu ķermeni ar enerģiju.

OTTO VIZĪTKARTE

 

Mazpilsēta pie jūras.

Pāvilosta – tā ir balta smilšu pludmale, zaļš priežu mežs, neliela un darbīga zvejas osta, 20. gadsimta sākuma pilsētapbūves mantojums, nolupuši koka slēģi un raibas zvejnieku laivas. Atbrauc uz Pāvilostu salasīt dzintaru, Pelēkajā kāpā meklēt savvaļas neļķes, pa jūras krastu iet pārgājienā līdz Akmensraga bākai vai Labraga stāvkrastam, supot vai laivot pa Sakas upi, burāt vai kaitot jūrā. Pārmij kādu vārdu ar māmuļu, kura tirgus placī pārdod zaļumus, un apskati labāko Latvijas mūsdienu arhitektūru.
Pāvilosta ir saulainākā vieta šai krastā, un rudens vētras šeit ir visniknākās – ne velti te viss ātri balē, tikai ne piedzīvotais! OTTO Hotel & Sun Tevi gaida Pāvilostā – saulainā mazpilsētā pie Baltijas jūras.

PASTAIGA VEC-PĀVILOSTAS LOKI PASTAIGA DZINTARI KĀPĀS