Svinības pie OTTO

Svinības vai tikšanās

Taviem īpašajiem notikumiem OTTO Hotel & Sun atradīs piemērotāko konceptu:

  • Visa viesnīca tikai JUMS
  • saulrieta ballīte Jumta terasē
  • neformāla ideju un domu apmaiņa ar kolēģiem Tīklu mājā
  • svinīga jubilejas maltīte OTTO restorāna

OTTO savās telpās ar prieku ir izlolojis / uzņēmis kāzu ceremoniju Jumta terasē, kāzu svinības OTTO restorānā, kolektīva saliedēšanās pasākumus ar Suitu sievu izdziedāšanos un sklandraušu cepšanu, ballītes ar kokteiļu meistarklasēm, dzimšanas dienas svinības OTTO dārzā ar dzīvo mūziku… Tikai nosauc to vārdā, un OTTO piepildīs to ar saturu!

TELPU NOMA PASĀKUMIEM

Maltītes svētkiem

Pusdienas kolektīvam vai svinīgās svētku vakariņas OTTO restorānā, kafijas pauze darbīgai sanāksmei Tīklu mājā vai ēdienu bufete ballītei Jumta terasē.

Tāpat kā OTTO Restorāna ēdienkarte, arī grupu maltīšu piedāvājums ir sezonāls un vienmēr iekļauj svaigākos produktus no vietējām saimniecībām.

ĒDINĀŠANA PASĀKUMIEM

Iepriekš saskaņojot, piedāvājumos var ietvert vegānas un veģetāras opcijas. Bērnu ballītēm ēdienu piedāvājumu izstrādājam individuāli, lai īpaši iepriecinātu katru mazo viesi. Jumta terases pasākumiem piedāvājam bufetes tipa apkalpošanu, ēdienus pasniedzot siltajos marmīta traukos.

Papildus piedāvājumi

Suitu sievu apdziedāšanās – tradicionālā apdziedāšanās kolorīto novadnieču vadībā, priekšnesums 1.5 h, cena: 450 EUR. Dziesmu rituālu var papildināt ar sklandraušu meistarklasi Suitu sievu vadībā.