OTTO Hotel & Sun in Pavilosta

OTTO Istabas

Aizgulies bez bēdu!

Būsim atklāti – OTTO istabas ir nelielas (18–25 kvm), tomēr tās ir mājīgas, ar saulaina ziemeļnieciskuma sajūtu. Viesnīca ir neuzbāzīga dizaina un istabās izcili ērtas gultas, kuras ir iespējams savienot – siltai kopā būšanai – vai arī atdalīt. Maigā kokvilnas gultas veļa ir tikai viens no iemesliem, lai aizgulētos, un, ja tā notiek, uzmundrinoši silts rīta dzēriens ir pieejams pat gultā – visas viesnīcas OTTO Hotel & Sun istabas ir aprīkotas ar nepieciešamo tējas pagatavošanai, un kafijas automāts recepcijā viesiem pieejams jebkurā laikā.

Sākot no 01.09.2021 OTTO Saules un baseina zonas apmeklēšana tiks iekļauta istabas cenā un organizēta, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības noteikumus.

Dienu un nakti svaiga jūras vēja brāzma ir soļa attālumā, jo gandrīz visas OTTO istabas ir ar balkonu vai terasi – zvaigžņu vērošanai naktī vai iespējai sekot nelielās zvejas ostas rosībai pa dienu.
Istabās ir viss nepieciešamais ikdienas ērtībām – Wi-Fi, televizors, minibārs ar gāzētu un negāzētu ūdeni, tējkanna un tēju izlase, peldmētelis, ekoloģiski dušas piederumi un jaudīgs matu fēns.

Katru nakšņotāju mūsu OTTO viesnīca cienā ar sātīgām brokastīm, uzsauc “Vīna stundu” ar vīniem no Antonio Bonifacio vīna darītavas Portugālē, un protams, aicina peldēties un sauļoties OTTO SPA zonā.

Divas OTTO COZY istabas atrodas ēkas pirmajā stāvā ar skatu uz upi, ielas pusē. Šo istabu tipu piedāvājam viesiem, kurus pavada četrkājainie draugi.

OTTO COZY ar balkonu vai terasi istabu tipam atbilst 16 istabas, visas ar balkoniem vai terasēm. Vienu OTTO COZY istabu pāri ar terasi un divus pārus ar balkoniem ir iespējams savienot, padarot tos piemērotākus ģimenēm ar 2-3 bērniem vai draugu kompānijām.

Četras OTTO COMFORT ar skatu uz dārzu ir nedaudz plašākas – papildus 7 kvm ļauj izvietot tajās līdz pat divas bērnu gultiņas. Divas no šīm istabām atrodas vēsturiskajā Tīklu mājā, un ir piemērotas Jums, ja vēlaties būt nostāk no pārējiem viesiem. Uz Tīklu mājas istabām ved stāvas kāpnes.

REZERVĒT

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Lasīt vairāk Piekrītu