OTTO Hotel & Sun in Pavilosta

Naktsmājas pie OTTO

Aizgulies bez bēdu!

Būsim atklāti – OTTO istabas ir nelielas (18–25 kvm), tomēr tās ir mājīgas, ar saulaina ziemeļnieciskuma sajūtu. Viesnīca ir neuzbāzīga dizaina un istabās izcili ērtas gultas, kuras ir iespējams savienot – siltai kopā būšanai – vai arī atdalīt. Maigā kokvilnas gultas veļa ir tikai viens no iemesliem, lai aizgulētos, un, ja tā notiek, uzmundrinoša rīta kafija ir pieejama pat gultā – visas viesnīcas OTTO Hotel & Sun istabas ir aprīkotas ar nepieciešamo kafijas un tējas pagatavošanai.

Dienu un nakti svaiga jūras vēja brāzma ir soļa attālumā, jo gandrīz visas OTTO istabas ir ar balkonu vai terasi – zvaigžņu vērošanai naktī vai iespējai sekot nelielās zvejas ostas rosībai pa dienu. Istabās ir viss nepieciešamais ikdienas ērtībām – Wi-Fi, televizors, minibārs, peldmētelis, ekoloģiski dušas piederumi un jaudīgs matu fēns. Četras no istabām ir nedaudz plašākas – papildus 7 kvm ļauj izvietot tajās vēl vienu gultu vai bērnu gultiņu. Trīs standarta istabu pārus ir iespējams savienot, padarot tos piemērotākus ģimenēm ar 2-3 bērniem vai draugu kompānijām.

Katru nakšņotāju mūsu OTTO viesnīca cienā ar sātīgām brokastīm, uzsauc “Vīna stundu” ar vīniem no Antonio Bonifacio vīna darītavas Portugālē, un protams, aicina peldēties un sauļoties OTTO SPA zonā.

REZERVĒT

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Lasīt vairāk Piekrītu