OTTO Hotel & Sun in Pavilosta

OTTO Saule

Viss par sauli un gaismu.

Sākot no 01.09.2021 OTTO Saules un baseina zonas apmeklēšana tiks iekļauta istabas cenā un organizēta, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības noteikumus. 

Kamēr vasara dod siekiem saules gaismu, mūsu “OTTO Saule” – saules staru spektru simulējoša lampa – spīd arī gada tumšajos mēnešos. Pētījumos ir pierādīts, ka cilvēka veselībai un spējai uzturēt nepieciešamo D vitamīna daudzumu organismā ir vajadzīgi tieši saules stari. OTTO Hotel & Sun SPA zonā var peldēties un sauļoties kontrolēta klimata vidē ar veselībai nekaitīgu saules gaismas starojumu. UV starojuma saules lampa replicē visu dabīgās saules staru spektru, nodrošina mundrumu un uzlādējošu siltumu, lai Tu varētu doties tālāk ar saulainu smaidu.

Papildus “OTTO Saulei” lepojamies, ka pie mums ir pieejama Baltijā pirmā sarkanās gaismas terapija, kas ievērojami uzlabo labsajūtu. Šajā terapijā izmanto specifiskus sarkanus  gaismas viļņus, kas dziedina ķermeni un baro ādas šūnas. Tie stiprina mitohondrijus, palielina enerģijas līmeni, samazina iekaisumu vai sāpes, veicina brūču un rētu ātrāku sadzīšanu, stimulē grumbiņu izlīdzināšanos un kolagēna ražošanu.

SPA Procedūras

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Lasīt vairāk Piekrītu