OTTO Hotel & Sun in Pavilosta

OTTO Saule

Viss par sauli un gaismu.

Šobrīd valstī noteikto drošības pasākumu dēļ, VISIEM viesnīcas viesiem Saules un baseina zonas apmeklējums ir ierobežots, bet ekskluzīvu Saules un baseina zonas apmeklējumu vienai mājsaimniecībai iespējams iegādāties par papildus maksu (40 Eur), veicot numura rezervāciju mājas lapā, vai rakstot uz info@ottohotel.lv. Tikmēr OTTO Hotel & Sun istabas cenā ir iekļautas trīs kārtu à la carte vakariņas, kas pasniegtas numurā vai dārza terasē, ievērojot epidemioloģiski drošu saskarsmi.

Kamēr vasara dod siekiem saules gaismu, mūsu “OTTO Saule” – saules staru spektru simulējoša lampa – spīd arī gada tumšajos mēnešos. Pētījumos ir pierādīts, ka cilvēka veselībai un spējai uzturēt nepieciešamo D vitamīna daudzumu organismā ir vajadzīgi tieši saules stari. OTTO Hotel & Sun SPA zonā var peldēties un sauļoties kontrolēta klimata vidē ar veselībai nekaitīgu saules gaismas starojumu. UV starojuma saules lampa replicē visu dabīgās saules staru spektru, nodrošina mundrumu un uzlādējošu siltumu, lai Tu varētu doties tālāk ar saulainu smaidu.

Papildus “OTTO Saulei” lepojamies, ka pie mums ir pieejama Baltijā pirmā sarkanās gaismas terapija, kas ievērojami uzlabo labsajūtu. Šajā terapijā izmanto specifiskus sarkanus  gaismas viļņus, kas dziedina ķermeni un baro ādas šūnas. Tie stiprina mitohondrijus, palielina enerģijas līmeni, samazina iekaisumu vai sāpes, veicina brūču un rētu ātrāku sadzīšanu, stimulē grumbiņu izlīdzināšanos un kolagēna ražošanu.

SPA Procedūras

OTTO Hotel & Sun SPA procedūras un ķermeņa masāžas piedāvā no piektdienas līdz svētdienai, bet no 20. jūlija tās būs pieejamas katru dienu, izņemot otrdienas.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Lasīt vairāk Piekrītu