OTTO Hotel & Sun in Pavilosta

OTTO Saule un baseins

Viss par sauli un gaismu.

OTTO Saules un baseina zonas apmeklēšana ir iekļauta istabas cenā.

Kamēr vasara dod siekiem saules gaismu, mūsu “OTTO Saule” – saules staru spektru simulējoša lampa – spīd arī gada tumšajos mēnešos. Pētījumos ir pierādīts, ka cilvēka veselībai un spējai uzturēt nepieciešamo D vitamīna daudzumu organismā ir vajadzīgi tieši saules stari. OTTO Hotel & Sun SPA zonā var peldēties un sauļoties kontrolēta klimata vidē ar veselībai nekaitīgu saules gaismas starojumu. UV starojuma saules lampa replicē visu dabīgās saules staru spektru, nodrošina mundrumu un uzlādējošu siltumu, lai Tu varētu doties tālāk ar saulainu smaidu.

Saules un baseina zona vasaras sezonā viesiem pieejama katru dienu no plkst. 08:00 – 22:00.
Vēršam viesu uzmanību, ka laika posmā no plkst. 18:00 – 20:00 SPA zonā ir liela rosība, mierpilnai atpūtas baudīšanai aicinām iepriekš pieteikt apmeklējuma laiku un/vai izvēlēties mazāk pieprasītās stundas.

Saules un baseina zonā iespējams pieteikt arī individuālo grupu apmeklējumu gan viesnīcas, gan Pāvilostas viesiem un ekskursantiem, rakstot uz: info@ottohotel.lv.

Sauna

OTTO godā arī seno tradīciju – dziedināt un attīrīt ķermeni un garu, izmantojot saunas rituālus. Tradicionālā somu sauna labsajūtai nodrošina nepieciešamo siltumu, mitrumu un profilaktisko aprūpi mūsu klimatiskajos apstākļos.

Tradicionālā somu sauna (70-90°C ) radīs nomierinošu efektu muskuļiem, uzlabos asinsriti un pozitīvi ietekmēs miega kvalitāti.

Sāls istaba

Sausā sāls telpa (līdz 31°C ), kurā varat nesteidzīgi atpūsties uz apsildāmā sola, kamēr no baktērijām un alergēniem tiek attīrītas plaušas un visa elpošanas sistēma.

Piesārņojums,  kurā dzīvojam šajā laikmetā, iedarbojas uz mūsu elpošanas ceļiem, iesūcas organismā novājinot imunitāti. Ne reti veidojas plaušu slimības.

Arī saspringts dzīves ritms un stress samazina organisma spēju cīnīties pret slimībām. Sāls istabas apmeklējums sniegs elpceļu, ādas stāvokļa un nervu sistēmas profilaksi un labsajūtu. Imunitātes stiprināšanai, ieteicams kā pieaugušajiem, tā arī mazajiem OTTO viesiem.