OTTO Bērniem

OTTO Hotel & Sun ir bērniem draudzīga viesnīca

OTTO-prāt bērni ir jaunieši līdz 13 gadus veci; tiklīdz nosvinēta 14. dzimšanas diena, varam sveikt jaunu pieaugušo! Mazuļus līdz trim gadiem – viss bez maksas!

Nakšņošana

Ģimenēm ar bērniem īpaši ērti būs uzturēties plašākos COMFORT numuros, kuros var izvietot līdz divām papildgultām. Tādi viesnīcā ir četri, un divi no tiem atrodas Tīklu mājas otrajā stāvā, nokļūšana uz tiem ir pa salīdzinoši stāvām kāpnēm. Lūdzu rezervējat COMFORT istabas šeit.

Trīs COZY ar balkonu vai terasi istabu pāri (divi otrajā stāvā ar nelieliem balkoniem) un viens pirmajā stāvā (ar terasi) ir savienojami ar durvīm to starpā. Šīs istabas pārvēršas par nelieliem dzīvoklīšiem Jūsu ģimenes ērtībai. Lūdzu rezervējat COZY ar balkonu vai terasi istabas šeit, norādot to, ka vēlaties savienotas istabas.
Visās istabās OTTO mazajiem viesiem paredzam īpaši mīkstu gultas veļu, un, protams, dušas halātus arī mazo peldētāju Saules un baseina zonas apmeklējumam. Pašiem mazākajiem: podiņš, pārtinamais galdiņš un ērta mazuļu gultiņa.

Ēdināšana

OTTO Hotel & Sun restorānā pieejama atsevišķa ēdienkarte bērnu ēdieniem. Skati to šeit. Iespēju robežās cenšamies izpildīt arī Jūsu lūgumus, ja bērnam ir īpaša diēta. Novērtējam, ja varat šādu informāciju sniegt mums iepriekš.

Izklaide

OTTO Hotel & Sun mazajiem viesiem piedāvā no sirds izplunčāties peldbaseinā, pasildīties Melnajā saunā un saelpoties veselīgu sāls gaisu OTTO Sāls istabā. Arī OTTO Saule mūsu jaunākajiem viesiem sniegs veselīgu, ierobežotu D vitamīna un siltuma devu. Peldbaseinā bērnu drošībai paredzēta atsevišķa, ar margu norobežota seklāka daļa.
Viesnīcas Rotaļu istaba – lielā sienas tāfele un krītiņi, piederumi zīmēšanai, galda spēles un Montessori rotaļlietas, ir bērnu rīcībā jebkurā laikā. Mūsu bērniem drošo pagalmu no ielas šķir abas ēkas un paaugstināta terase: līdz ar to bērniem ir droša vieta, kur sirsnīgi izskraidīties vasaras periodā vai uzcelt sniegavīru ziemā.

Piedāvājam ēdienus un aktivitātes arī bērnu ballītēm, aicinām rakstīt uz info@ottohotel.lv, lai vienotos par mazā gaviļnieka vēlmēm atbilstošāko izpildījumu!