OTTO Hotel & Sun

OTTO Bērniem

OTTO Hotel & Sun ir bērniem draudzīga viesnīca.

OTTO-prāt bērni ir jaunieši līdz 13 gadus veci; tiklīdz nosvinēta 14. dzimšanas diena, varam sveikt jaunu pieaugušo! Mazuļus līdz trim gadiem – viss bez maksas!

Nakšņošana
Ģimenēm ar bērniem īpaši ērti būs uzturēties plašākos COMFORT numuros, kuros var izvietot līdz divām papildgultām. Tādi viesnīcā ir četri, un divi no tiem atrodas Tīklu mājas otrajā stāvā, nokļūšana uz tiem ir pa salīdzinoši stāvām kāpnēm. Lūdzu rezervējat COMFORT istabas šeit.

Trīs COZY ar balkonu vai terasi istabu pāri (divi otrajā stāvā ar nelieliem balkoniem) un viens pirmajā stāvā (ar terasi) ir savienojami ar durvīm to starpā. Šīs istabas pārvēršas par nelieliem dzīvoklīšiem Jūsu ģimenes ērtībai. Lūdzu rezervējat COZY ar balkonu vai terasi istabas šeit, norādot to, ka vēlaties savienotas istabas.
Visās istabās OTTO mazajiem viesiem paredzam īpaši mīkstu gultas veļu, un, protams, dušas halātus arī mazo peldētāju SPA apmeklējumam. Pašiem mazākajiem: podiņš, pārtinamais galdiņš un ērta mazuļu gultiņa.

Ēdināšana
OTTO Hotel&Sun restorānā pieejama atsevišķa ēdienkarte bērnu ēdieniem. Skati to šeit. Iespēju robežās cenšamies izpildīt arī Jūsu lūgumus, ja bērnam ir īpaša diēta. Novērtējam, ja varat šādu informāciju sniegt mums iepriekš.

Izklaide
OTTO Hotel & Sun mazajiem viesiem piedāvā no sirds izplunčāties peldbaseinā, pasildīties saunā un saelpoties veselīgu sāls gaisu OTTO sāls istabā. Arī OTTO Saule mūsu jaunākajiem viesiem sniegs veselīgu, ierobežotu D vitamīna un siltuma devu. Peldbaseinā bērnu drošībai paredzēta atsevišķa, ar margu norobežota seklāka daļa.
Viesnīcā laika īsināšanai bērniem varam piedāvāt Montessori rotaļlietas, iespēju pazīmēt vai izkrāsot. Mūsu bērniem drošo pagalmu no ielas šķir abas ēkas un paaugstināta terase: līdz ar to bērniem ir droša vieta, kur sirsnīgi izskraidīties.

Gaidām rudens skolas brīvdienās

Rudens skolas brīvdienu laikā 18. – 22.10. īpaši gaidīsim ģimenes ar bērniem. Bērnu rīcībā zīmēšanas piederumi un Montessori rotaļlietām, kā arī droša izskraidīšanās OTTO pagalmā. Kamēr vecāki baudīs Vīnu stundu ar vīniem no Portugāles vīna darītavas Antonio Bonifacio & Filhos, mazajiem viesiem piedāvāsim Slushy stundu ar atspirdzinošiem ledus-sulas kokteiļiem. Bērniem paredzēta arī īpaša brīvdienu ēdienkarte.

OTTO Hotel & Sun istabas cenā cenā iekļautas ne vien lieliskas brokastis un Vīna Stunda, bet arī OTTO Saules un baseina zonas apmeklējums, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības noteikumus. Ja izvēlēsities palikt ilgāk, neaizmirstiet, ka sestdien, 23. oktobrī, Pāvilostā būs nēģu svētki.

REZERVĒT

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Lasīt vairāk Piekrītu