OTTO Restorāns

Palutini savas garšas kārpiņas!

No dobes galdā – tā ir OTTO filozofija. Brokastis, pusdienas vai vakariņas – mūsu radošais šefpavārs pirmajā vietā liek izejvielu svaigumu un vietējās saimniecībās audzētus produktus. Atrašanās Baltijas jūras krastā nodrošina svaigas zivis OTTO Hotel & Sun ēdienkartē, jo izvēlamies vietējo zvejnieku lomus. Labvēlīgos laika apstākļos maltītes var baudīt dārza terasē. Un neaizmirsti apmeklēt ”Vīna stundu” – tas ir smalks jaunums mūsu pilsētiņā, kad OTTO savus nakšņotājus cienā ar vīniem no Antonio Bonifacio vīna darītavas Karvoeirā, uz ziemeļiem no Portugāles galvaspilsētas Lisabonas.

OTTO restorāna darba laiks rudens un ziemas sezonā:
Brokastu bufete, plkst. 08:00 – 11:00 (no piektdienas līdz pirmdienai)
Restorāns à la carte, plkst. 12:00 – 22:00 (no ceturtdienas līdz svētdienai)

Ēdienkarte Dzērienkarte Vīna karte

Piedāvājam  izmantot ēdienu līdzņemšanas iespēju. Pasūtījumu aicinām veikt Jums ērtā laikā mājas lapas sadaļā Veikals, ņemot vērā, ka minimālais pagatavošanas laiks ir aptuveni 30min – 1h. Tāpat ir iespēja veikt savu pasūtījumu, zvanot uz telefona numuru +371 63451200. Līdzņemšanas serviss ir pieejams no ceturtdienas līdz svētdienai. Pasūtījums jāveic līdz plkst. 19:00.

Gan viesnīcas, gan Pāvilostas viesiem pieejami vairāku veidu ēdienu komplekti draugu, kolēģu un ekskursantu grupām. Interesentiem lūgums rakstīt uz info@ottohotel.lv, lai saņemtu Jūsu kompānijas vēlmēm atbilstošāko piedāvājumu. Pieejami arī pielāgoti ēdienu komplekti mazajiem viesiem – bērnu ballītēm un ekskursijām.

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Lasīt vairāk Piekrītu