OTTO Restorāns

Palutini savas garšas kārpiņas!

No dobes galdā – tā ir OTTO filozofija. Brokastis, pusdienas vai vakariņas – mūsu radošais šefpavārs pirmajā vietā liek izejvielu svaigumu un vietējās saimniecībās audzētus produktus. Atrašanās Baltijas jūras krastā nodrošina svaigas zivis OTTO Hotel & Sun ēdienkartē, jo izvēlamies vietējo zvejnieku lomus. Labvēlīgos laika apstākļos maltītes var baudīt dārza terasē. Un neaizmirsti apmeklēt ”Vīna stundu” – tas ir smalks jaunums mūsu pilsētiņā, kad OTTO savus nakšņotājus cienā ar vīniem no Antonio Bonifacio vīna darītavas Karvoeirā, uz ziemeļiem no Portugāles galvaspilsētas Lisabonas.

OTTO restorāna darba laiks vasarā:
Brokastu bufete, plkst. 08:00 – 11:00 (katru dienu)
Restorāns à la carte, plkst. 12:00 – 22:00 (katru dienu)

Ēdienkarte

Vēršam viesu uzmanību, ka laika posmos no plkst. 09:30 – 10:30 un no plkst. 18:00 – 20:00 restorānā ir liela rosība, mierpilnai maltītes baudīšanai aicinām veikt galdiņa rezervāciju un/vai izvēlēties mazāk pieprasītos laikus.

Piedāvājam  izmantot ēdienu līdzņemšanas iespēju. Pasūtījumu aicinām veikt Jums ērtā laikā mājas lapas sadaļā Veikals, ņemot vērā, ka minimālais pagatavošanas laiks ir aptuveni 30min – 1h. Tāpat ir iespēja veikt savu pasūtījumu, zvanot uz telefona numuru +371 63451200. Līdzņemšanas serviss ir pieejams no ceturtdienas līdz svētdienai. Pasūtījums jāveic līdz plkst. 19:00.

Gan viesnīcas, gan Pāvilostas viesiem pieejami vairāku veidu ēdienu komplekti draugu, kolēģu un ekskursantu grupām. Interesentiem lūgums rakstīt uz info@ottohotel.lv, lai saņemtu Jūsu kompānijas vēlmēm atbilstošāko piedāvājumu. Pieejami arī pielāgoti ēdienu komplekti mazajiem viesiem – bērnu ballītēm un ekskursijām.