OTTO Hotel & Sun in Pavilosta

OTTO Restorāns

Palutini savas garšas kārpiņas!

No dobes galdā – tā ir OTTO filozofija. Brokastis, pusdienas vai vakariņas – mūsu radošais šefpavārs pirmajā vietā liek izejvielu svaigumu un vietējās saimniecībās audzētus produktus. Atrašanās Baltijas jūras krastā nodrošina svaigas zivis OTTO Hotel & Sun ēdienkartē, jo izvēlamies vietējo zvejnieku lomus. Labvēlīgos laika apstākļos maltītes var baudīt dārza terasē. Un neaizmirsti apmeklēt ”Vīna stundu” – tas ir smalks jaunums mūsu pilsētiņā, kad OTTO savus nakšņotājus cienā ar vīniem no Antonio Bonifacio vīna darītavas Karvoeirā, uz ziemeļiem no Portugāles galvaspilsētas Lisabonas.

OTTO restorāna dārza terasē brokastu laiks ir no plkst. 8:00 līdz 11:00, bet no pilnās ēdienkartes varēsiet pasūtīt ēdienus no plkst. 12:00 līdz 21:00. Lūdzam rezervēt galdiņu iepriekš, vietu skaits ierobežots.

Kamēr restorāna pakalpojumus klātienē sniegt nav iespējams, iesakām izmantot arī ēdienu līdzņemšanas iespēju. Pasūtījumu aicinām veikt Jums ērtā laikā mājas lapas sadaļā Veikals, ņemot vērā, ka minimālais pagatavošanas laiks ir viena stunda un OTTO Hotel & Sun ēdienu izdošana ir no ceturtdienas līdz pirmdienai (ieskaitot), no plkst. 12:00 – 20:00.

Ēdienkarte Dzērienkarte
Vīna karte

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Lasīt vairāk Piekrītu