OTTO Hotel & Sun restorāns Pāvilostā

OTTO Restorāns

Palutini savas garšas kārpiņas!

No dobes galdā – tā ir OTTO filozofija. Brokastis, pusdienas vai vakariņas – mūsu radošais šefpavārs pirmajā vietā liek izejvielu svaigumu un vietējās saimniecībās audzētus produktus. Atrašanās Baltijas jūras krastā nodrošina svaigas zivis OTTO Hotel & Sun ēdienkartē, jo izvēlamies vietējo zvejnieku lomus. Labvēlīgos laika apstākļos maltītes var baudīt dārza terasē. Un neaizmirsti apmeklēt ”Vīna stundu” – tas ir smalks jaunums mūsu pilsētiņā, kad OTTO savus nakšņotājus cienā ar vīniem no Antonio Bonifacio vīna darītavas Karvoeirā, uz ziemeļiem no Portugāles galvaspilsētas Lisabonas.

OTTO Restorāna darba laiks: Sv.-C. 8:30- 20:30, Pk., S. 8:00- 21:30. Viesus apkalpojam gan iekštelpās (vakcinēti vai ar negatīviem testiem), gan dārza terasē (pledi papildus komfortam). Lūdzam veikt rezervāciju, zvanot: +37163451200.

Tāpat iesakām izmantot arī ēdienu līdzņemšanas iespēju. Pasūtījumu aicinām veikt Jums ērtā laikā mājas lapas sadaļā Veikals, ņemot vērā, ka minimālais pagatavošanas laiks ir viena stunda. Ēdienu līdzņemšanas serviss ir pieejams katru dienu no plkst. 12:00 – 20:00.

Ēdienkarte Dzērienkarte Vīna karte

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Lasīt vairāk Piekrītu