OTTO Hotel & Sun restorāns Pāvilostā

OTTO Restorāns

Palutini savas garšas kārpiņas!

No dobes galdā – tā ir OTTO filozofija. Brokastis, pusdienas vai vakariņas – mūsu radošais šefpavārs pirmajā vietā liek izejvielu svaigumu un vietējās saimniecībās audzētus produktus. Atrašanās Baltijas jūras krastā nodrošina svaigas zivis OTTO Hotel & Sun ēdienkartē, jo izvēlamies vietējo zvejnieku lomus. Labvēlīgos laika apstākļos maltītes var baudīt dārza terasē. Un neaizmirsti apmeklēt ”Vīna stundu” – tas ir smalks jaunums mūsu pilsētiņā, kad OTTO savus nakšņotājus cienā ar vīniem no Antonio Bonifacio vīna darītavas Karvoeirā, uz ziemeļiem no Portugāles galvaspilsētas Lisabonas.

OTTO restorāna dārza terasē brokastu laiks ir no plkst. 8:00 līdz 11:00, bet no pilnās ēdienkartes varēsiet pasūtīt ēdienus no plkst. 12:00 līdz 21:00. Lūdzam rezervēt galdiņu iepriekš, vietu skaits ierobežots.

Tāpat iesakām izmantot arī ēdienu līdzņemšanas iespēju. Pasūtījumu aicinām veikt Jums ērtā laikā mājas lapas sadaļā Veikals, ņemot vērā, ka minimālais pagatavošanas laiks ir viena stunda. Ēdienu līdzņemšanas serviss ir pieejams katru dienu no plkst. 12:00 – 20:00.

Kamēr valstī noteikto drošības pasākumu dēļ VISIEM viesnīcas viesiem SPA pakalpojumu sniegšana ir ierobežota, OTTO Hotel & Sun istabas cenā iekļautas trīs kārtu à la carte vakariņas, pasniegtas numurā vai OTTO dārza terasē, ievērojot epidemioloģiski drošu saskarsmi.

Ēdienkarte Dzērienkarte Vīna karte

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Lasīt vairāk Piekrītu