OTTO Hotel & Sun in Pavilosta

Naktsmājas pie OTTO

Aizgulies bez bēdu!

Būsim atklāti – OTTO istabas ir nelielas (18–25 kvm), tomēr tās ir mājīgas, ar saulaina ziemeļnieciskuma sajūtu. Tajās ir neuzbāzīga dizaina un izcili ērtas gultas, kuras ir iespējams savienot – siltai kopā būšanai – vai arī atdalīt. Maigā kokvilnas gultas veļa ir tikai viens no iemesliem, lai aizgulētos, un, ja tā notiek, uzmundrinoša rīta kafija ir pieejama pat gultā – visas OTTO istabas ir aprīkotas ar nepieciešamo kafijas un tējas pagatavošanai.

Dienu un nakti svaiga jūras vēja brāzma ir soļa attālumā, jo gandrīz visas OTTO istabas ir ar balkonu vai terasi – zvaigžņu vērošanai naktī vai iespējai sekot nelielās zvejas ostas rosībai pa dienu. Istabās ir viss nepieciešamais ikdienas ērtībām – Wi-Fi, televizors, minibārs, peldmētelis, ekoloģiski dušas piederumi un jaudīgs matu fēns. Četras no istabām ir nedaudz plašākas – papildus 7 kvm ļauj izvietot tajās vēl vienu gultu vai bērnu gultiņu. Trīs standarta istabu pārus ir iespējams savienot, padarot tos piemērotākus ģimenēm ar 2-3 bērniem vai draugu kompānijām.

Turklāt katru nakšņotāju OTTO cienā ar sātīgām brokastīm, uzsauc “Vīna stundu” kā arī, protams, aicina peldēties un sauļoties OTTO SPA zonā.

This website uses cookies. Read more ACCEPT