Atrašanās vieta

OTTO Jumta terase

More Info

IEGĀDĀTIES

Datums

27 07 24

LAIKS

9:30 am - 10:30 am

Cena

10.00€

Vinyasa Flow Joga ar Kristu Ozolu

 • Par pasākumu:

  27.07. plkst. 09:30 – 10:30 Vinyasa Flow joga ar Kristu Ozolu pie OTTO!

  Par nodarbībām:
  Kristas Ozolas jogas nodarbības ietver plūstošu dinamisku jogas asanu - pozu praksi un apzinātu elpu. Nodarbības ir atvēra līmeņa, kas ļauj pievienoties gan iesācējiem, gan entuziastiem ar pieredzi.
  Nodarbības notiks OTTO Jumta terasē, bet lietus gadījumā Tīklu mājas pasākumu telpā.
  Līdzi jāņem savs paklājiņš un pleds vai jaka noslēguma daļai. Iesakām ģērbties atbilstoši laikapstākļiem un neaizmirst arī par saules aizsargkrēmu.
  Vietu skaits nodarbībās ierobežots, aicinām pieteikties laikus!
  Par pasniedzēju:
  Krista praktizē jogu kopš 18 gadu vecuma, un savu pirmo jogas pasniedzēja kursu ar Yoga Alliance, Ashtanga Yogas tradīcijā pabeidza 2014. gadā, Goa, Indijā.
  Papildus tam Krista ir mācījusies arī Rasa Yoga, Yin Yoga un šobrīd vairāk koncentrējas uz jogas praksi, kas ietver sevī apzinātību un radošu sekvenci gan ar vingrinājumiem ne tikai no jogas prakses, bet arī barre, pilates un neirocentriskiem vingrinājumiem.
  Papildus fiziskai jogas praksei, Krista ir arī izgājusi Vipassana meditācija kursu un mācījusies no pasniedzējiem un skolotājiem gan austrumos, gan rietumos.
  Kristai joga ir būt savā centrā, savā kodolā un caur jogu kā kustību meditāciju, katram pašam savienoties ar Sevi un savu ķermeņa inteliģenci.
  Seko Instagram @kristaozola

 • 00

  days

 • 00

  stundas

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *