Atrašanās vieta

OTTO Hotel & Sun

More Info

IEGĀDĀTIES

Datums

20 05 23
Expired!

LAIKS

11:30 am

Cena

12.00€

Radošā darbnīca ar gleznotāju un mākslas terapeiti Signi Vanadziņu

 • Par pasākumu:

  Radošā darbnīca ar gleznotāju un mākslas terapeiti Signi Vanadziņu.

  Par pasākumu:
  Darbnīcas moto: pludināt un ļauties.
  Nemācīsimies zīmēt kubu, bet mācīsimies ļauties, kas nav viegli cilvēkam, kurš radis kontrolēt. Dabas motīvus pārvērtīsim daļēji apbstraktā kompozīcijā, par iedvesmu ņemot, krāsainu puķi, kukaiņa spārnu, koka mizu vai jūras vilni, kas pārvēršas par fantāzijas lidojumu.

  Ļausim akvareļu papīram sastapties ar visdažādākajiem materiāliem, to skaitā ar tēju, kafiju un vīnu. Darbus papildināsim ar krāsainām tušām, krītiņiem un zīmuļiem. Sākumā, eksperimentēsim ar pigmentiem, tālāk pludināsim, gleznosim un noslēgsim ar melno spalvu.

  Radošā darbnīca plānota DIVOS cēlienos:
  * 11:30 – 13:00
  * 15:00 – 16:30

  Iespējamas nelielas nobīdes radošajā plūdumā.

  Dalības maksa: 12 Eur

  Par Signi Vanadziņu:

  "Signes gleznu pasaule ar radībiņām, priekšmetiem un citiem tēliem Latvijas mākslas vērotājam ir labi pazīstama. Zvaigžņu skaitītājs vēro kā audekla debesīs uzplaukst apreibinoši toņi, kaut kur pamalē aust dzidri krāsu pleķi un debesu jumā ota kā lidmašīna iezīmē švuncīgas līnijas. Tā uzbur ceptu pīli ar āboliem, izbirdina ķiršus pa visu galda virsmu, paslēpj audekla stūrītī kādu bumbieru pārīti un noliec vītola zarus pie pašas zemes. Lietus lāses, krītošas zvaigznes vai vēja pūstas lapas atstāj tikai pa kādai krāsainai švīkai audeklā, bet reizēm tās satrakojas un sašvīko vai visu gleznu. Viss uzmeistarotais tad sāk plūst pāri audekla malām un iekrāso arī debesu rāmi. „Tās ir Signes gleznas,” viņš nomurrā un tīksmīgi piemiedz acis." — Gleznotāja, grafiķe, scenogrāfe, Amerikas Latviešu mākslinieku apvienības (ALMA) vadītāja Linda Treija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *