Datums

07 05 23
Expired!

LAIKS

10:30 am

Dodamies dabā – Pārgājiens ar PostNos

 • Par pasākumu:

  7. maijā piedāvājam iziet kopīgā 19 km garā pastaigā Pāvilostas apkārtnē pieredzējušu un zinošu PostNos grupu vadītāju vadībā.

  Par pārgājienu:
  Starp Ventspili un Liepāju atrodas skaistā zvejnieku pilsētiņa Pāvilosta, kuru ieskauj Baltijas
  jūras šalkoņa un skaistas pludmales, brīnišķīgas kafetērijas un svaigu zivju bodītes. Pārgājienā dosimies cauri dabas vērtībām un vēstures liecībām, no pamestas raķešu bāzes, pa sen aizmirsto dzelceļu līdz majestātiskajam dārgumam Akmeņraga bākai un tālāk pa pludmali kur pirms desmit gadiem, kāds vīrs atrada dūres lieluma dzintaru (336 grami). Iespējams šajās dārguma medības paveiksies arī Tev. Esi vērīgs!
  Noslēgumā uzkāpsim skatu tornī un versimies tālē, lai atbrīvojot domas un prātu. Maršruts ir atrodams PostNos Latvija izstrādātajā aplikācijā "Latvian Routes".

  Pārgājienu vadīs PostNos ceļotjumu grupu vadītāja Irina Sietiņa, kas savu dzīvi saistījusi ar
  dabas tūrismu, teju pusi gada pavadot pārgājienos un ceļojumu piedzīvojumos. Pārgājiena laikā Irina dalīsies ar savu ceļošanas pieredzi, pastāstot par skaistākajām dabas takām, kā arī par nepieciešamo ekipējumu un fizisko sagatavotību, kas nepieciešama, lai pārgājieni nāktu labumā.

  Irinai dalīsies arī ar paraplanierisma stāstiem. Viņas vīrs Krišjānis Sietiņš ir tikko svaigas UpWeGo paraplanierisma skolas dibinātājs un pilots ar 19 gadu pieredzi. Krišjānis labprāt dodas tālēs, lai baudītu kalnus pavisam citādā veidā - lidojot. Diemžēl šoreiz viņš mums pievienoties nevarēs tādēļ zinības tiks nodotas caur Irinu. Arī Tev būs iespēja iepazīties ar pasaulē vieglāko lidaparātu, ko var sapakot mugursomā.  Ja laikapstākļi būs piemēroti, katram interesentam būs iespēja izcelt spārnu, lai uzzinātu, ko dara pilots pirms lidojuma starta.

  Pārgājiena sākuma un beigu punkts: OTTO Hotel & Sun
  Ilgums: 5 h.
  Garums: līdz 19 km (ieteicamais vecums 16+)
  Sākums plkst. 10.30

  Pārgājiens būs viegls un izzinošs piedzīvojums dabā, kam nav nepieciešama iepriekšēja sagatavošanās. Nebaidies, nāc pievienojies!

  Pārgājiens viesnīcas viesiem iekļauts nakšņošanas cenā, citiem interesentiem 8 Eur. Dalību var iegādāties mājas lapas sadaļā Veikals.

  Ko PostNos saka par sevi?
  Mēs esam piedzīvojumu tūrisma kompānija, kas vēlas parādīt Tev pasauli tādu, kādu redzam to mēs - skaistu, skarbu, mežonīgu, ātru, mierpilnu, ideālu ar visām savām nepilnībām un tik ļoti daudzveidīgu. Mūsu darbs - ir mūsu sirdslieta, kas no hobija līmeņa ir pārtapusi par uzņēmumu PostNos(no latīņu valodas "aiz mums"). Aiz katra stūra ir jauns dzīves pagrieziens, aiz katra cilvēka ir savs stāsts, aiz mūsu darba un pieredzes ir vesela pasaule, ar kuru mēs gribam dalīties ar Tevi! Mūsu mērķis ir vienkāršs - palīdzēt Tev atvilkt elpu no ikdienas skriešanas, izvēdināt galvu no smagām domām, atpūsties no raizēm un ļauties piedzīvojumiem, lai dzīve ir košāka!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *