Atrašanās vieta

OTTO Restorāna dārza terase
OTTO Restorāna dārza terase

Datums

30 06 23 - 02 07 23
Expired!

OTTO Dārza svētki

 • Par pasākumu:

  OTTO DĀRZA SVĒTKI

  Seko informācijai un raksti kalendārā!

  PIEKTDIENA
  Svētkus atklājam plkst. 18:00 ar Mermaid Gin kokteiļu bāru un vies-bārmeni Artūru Storostitu. Īpašie vakara kokteiļi - Mermaid Gin Tonic, Pink Sour, Spritz Rose, Gin & Tea, cena: 8 EUR.
  Pie DJ pults ar vasaras melodijām OTTO enerģija – DJ ENDRÜ, pie dārza grila OTTO šefpavārs Kristaps ar souvlaki (uz oglēm cepta pitas maize, vistas giross, tzaziki mērce, grilēti dārzeņi).

  SESTIDENA
  Visas dienas garumā komplimentāri dzērieni un izaicinājums "Sameklē Latvijas 12 sidra darītavas" no Kuldīgas Fine cider & wine.
  No plkst. 16:00 dārza atmosfērai DJ pavadījums, bet no plkst. 17:00 darbosies “Tapu stacija” un svētku ēdienkarte tiks papildināta ar svaigām tapām šefpavāres Montas Meieres izpildījumā.
  Dienas noslēgumā, plkst. 18:00 Fine cider & wine dienas izaicinājuma balvu izloze, dāvanu kartes un citi vērtīgi labumi. Plkst. 19:00 Dzīvās mūzikas vakars ar Aivaru Konuti - One Man Band.

  SVĒTDIENA
  Plkst. 12:00 Fitnesa un uztura treneres Madaras Meieres lekcija “Zini, ko liec uz šķīvja”, pēc kuras Madara pasniegs mums arī vieglas intensitātes treniņu.
  Agrā pēcpusdienā, plkst. 14:00 kombučas veiksmes stāsti un Rudy`s jaunumu degustācija no dzērienu entuziasta Edgara Elberga.
  Dārza svētkus noslēgsim plkst. 15:00 ar vasarīgo garšu meistarklasi, kuru vadīs šefpavāre Monta Meiere (vairāk informācijas drīzumā).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *