Atrašanās vieta

OTTO Hotel & Sun

Datums

04 11 23
Expired!

LAIKS

8:45 pm

04.11. Kino vakars – filma “Maģiskās naktis”

 • Par pasākumu:

  Sadarbībā ar RIGA IFF un Kino Bize, 4. novembrī Pāvilostā pie OTTO tiks izrādīta itāļu režisora Paolo Virdzi filma Maģiskās naktis.

  Kino vakars viesnīcas viesiem iekļauts nakšņošanas cenā, citiem interesentiem 7 EUR. (sadaļā Veikals)
  Restorānā varēs iegādāties uzkodu komplektus Itālijas noskaņās.

  Plkst. 20:45 ievadvārdi no RIGA IFF pārstāvja Žulijena Nuhuma Kulibali
  Plkst. 21:00 Filma “Maģiskās naktis”

  Par filmu:
  Pagājušā gadsimta 90. gadi. Vakarā, kad noslēdzas Pasaules kauss futbolā, no Tibras izceļ kāda producenta līķi. Galvenie aizdomās turētie šīs slepkavības lietā ir trīs daudzsološi scenāristi…
  Filma, kurā film noir elementi ievīti satīriskā komēdijā, stāsta par itāļu kino Zelta laikmetu. Pats režisors šo darbu raksturo kā kaislīgu, sentimentālu un ironisku ceļojumu caur dižā Itālijas kino pēdējā uzplaukuma perioda spožumu un postu.
  Filmas ilgums: 125 min.

  Par Žulijenu:
  Žulijens Nuhums Kulibali (1994) ir kino kurators, lektors un publicists no Rīgas; strādājis gan kā daļa no Rīgas Starptautiskā kinofestivāla (RIGA IFF), gan kā neatkarīgais kurators Tallinas Melno nakšu kinofestivālā Igaunijā (PÖFF), Rīgas Starptautiskajā īsfilmu festivālā 2ANNAS, u.c; paralēli piedalījies dažādu mākslas notikumu veidošanā sadarbībā ar "Kino Bize", laikmetīgā teātra festivālu "Homo Novus" u.c. Patlaban aktīvs kā laikmetīgās kultūras NVO "Ascendum" projektu vadītājs, kā arī kino publicists un kurators.

  Par RIGA IFF festivālu:
  RIGA IFF misija ir veidot starptautiski atpazīstamu kino notikumu, kas popularizē Rīgas tēlu, bagātina Ziemeļeiropas reģiona kultūrtelpu un veicina inteliģentas, atvērtas un aktīvas sabiedrības attīstību.
  Rīgas Starptautiskais kino festivāls ir dibināts 2014. gadā un īsā laikā kļuvis par vienu no vērienīgākajiem kultūras notikumiem Latvijā. Tie ir ikgadēji kino svētki, kas starptautisko kino industriju iepazīstina ar aktuāliem autordarbiem no Baltijas jūras reģiona un Ziemeļvalstīm un pašmāju kino skatītāju ar pasaules aktualitātēm. Festivāls sekmē sabiedrības interesi par aktuālajām norisēm mūsdienu kino ainavā un rosina dialogu starp skatītājiem un filmu radītājiem.
  RIGA IFF programmā laikmetīgais kino tiekas ar klasiku, un izaicinošas debijas filmas ar festivālu hītiem, savukārt industrijas sadaļa piedāvā platformu, kur satikties kino speciālistiem no visas pasaules, lai attīstītu ilgtspējīgas sadarbības un risinātu kino nākotnes izaicinājumus.
  Festivāla starptautiskajos pilnmetrāžas, īsmetrāžas un mūzikas video konkursos kino profesionāļu žūrija meklē izteiksmīgu autora rokrakstu un darbus, kas vēsta par jaunajām tendencēm un pārmaiņām kinovalodā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *