Atrašanās vieta

OTTO Hotel & Sun

More Info

IEGĀDĀTIES

Datums

17 03 23
Expired!

LAIKS

12:00 pm - 4:00 pm

Cena

20.00€

Dziesmu rakstīšanas sesija ar Agnesi Rakovsku un Zvaigznāja radošo komandu

 • Par pasākumu:

  17. martā OTTO Hotel & Sun viesosies mūziķe Agnese Rakovska ar projektu “Zvaigznājs”. Bērniem un jauniešiem būs iespēja atklāt savus talantus, piedalīties dziesmu rakstīšanā, izmēģināt dažādus instrumentus un ielūkoties mūzikas ierakstu studijā.
  Pasākuma laiks un ilgums: 12:00 – 16:00
  Dziesmu sesija
  Bungu stacija
  Kolāžu stacija
  Performance
  Midi sintezators
  Vokālā ieraksta process
  Brīvā improvizācija
  Aprakstošā tehnika
  Atspirdzinājumi un veselīgas uzkodas no OTTO!
  Projekta “Zvaigznājs” mērķis ir bērnu un jauniešu auditorijai dot ieskatu mūzikas pamatos, piedāvājot diskusijas, meistarklases un brīvo mikrofonu pašizpausmei, lai mūzikā ieinteresētu arī tos, kuriem nav specifiskas izglītības, un dotu iespēju attīstīt savu radošo pusi.
  Ieteicamais vecums: 5+.
  Sesijas cena viesnīcas viesiem 20 EUR, citiem interesentiem 40 EUR. Iegādājoties komentāru laukā norādiet apmeklētāja vārdu, uzvārdu un vecumu.
  OTTO Hotel & Sun viesi nodarbības var iegādāties, rezervējot nakšņošanu, otrajā solī - Papildu pakalpojumi. Istabas cenā nemainīgi iekļauti arī ūdensprieki Saules un baseina zonā, bagātīgas brokastis, Vīna stunda vecākiem un Vitamīnu kokteiļu stunda bērniem katru pēcpusdienu, garda kafija recepcijā un kvalitatīva tēja istabās. Jums ir jāpaņem tikai peldkostīms, jo viss cits nepieciešamais ir pie OTTO!
  Citi interesenti sesiju var iegādāties mājas lapas sadaļā – Veikals/Pasākumi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *