Atrašanās vieta

OTTO Restorāna dārza terase
OTTO Restorāna dārza terase

Datums

21 - 22 06 24
Expired!

Dārza svētki 2024

 • Par pasākumu:

  Arī šajā vasarā OTTO aicina uz lustīgu kopā būšanu Dārza svētkos!
  21.06. un 22.06. gaidīsim OTTO un Pāvilostas viesus uz aktivitātēm mūsu zaļajā iekšpagalmā!
  Programma:
  21. jūnijs
  plkst. 15:00 - 16:30 Cirka priekšnesumi no Liepājas ceļojošā cirka "Beztemata”
  plkst. 18:00 - 22:00 Kokteiļu vakars ar vies-bārmeni Anriju
  plkst. 18:00 - 22:00 Vasaras saulrietu mūzika ar DJ Otto
  22. jūnijs
  plkst. 09:30 - 10:30 Vinyasa Flow Yoga ar Kristu Ozolu
  plkst. 12:30 - 14:30 Pirkstiņuzkodu ballīte ar šefpavāru Kristapu
  plkst. 15:00 - 16:30 Pagalma spēļu laiks (badmintons, petanka u.c.)
  plkst. 16:30 - 17:30 Atvērtā Vīna stunda visiem Pāvilostas un OTTO viesiem
  Par aktivitātēm:
  Cirka priekšnesumi no Liepājas ceļojošā cirka "Beztemata”. Pieredzējušais un atraktīvais mākslinieks Andris viesnīcas iekšpagalmā priecēs viesus ar žonglēšanas priekšnesumiem, trikiem ar dažāda augstuma monocikliem, poijiem un diabolo. Noslēgumā ikviens, gan liels, gan mazs, varēs iemēģināt roku un apgūt cirka trikus mākslinieka pavadībā.
  Kokteiļu vakars ar vies-bārmeni Anriju. Vasaras Pāvilostā iet roku rokā ar atspirdzinošiem dzērieniem. Harizmātiskais Anrijs viesus cienās ar klasiskajiem vasaras terašu kokteiļiem, kurus baudīt siltos vakaros labā draugu kompānijā. Kokteiļos dominēs izcilais itāļu Amaro Montenegro. Vakara gaitā Anrijs pastāstīs bāra noslēpumus un kokteiļu gatavošanas knifus, lai arī Tu vari mājas ballītēs pārsteigt savus draugus.
  Atspirdzinies ar kokteiļiem, un aicinām uz deju! Tur pat dārza terasē DJ Otto sniegs muzikālu performanci ar vasaras saulrietu ritmiem līdz pat dienas noslēgumam.
  Sestdienas rītu sveiksim ar Vinyasa Flow Yogu, kuru vadīs viesu iemīļotā Krista Ozola. Kristas vadītās jogas nodarbības ietver plūstošu dinamisku jogas asanu - pozu praksi un apzinātu elpu. Nodarbības ir atvēra līmeņa, kas ļauj pievienoties gan iesācējiem, gan entuziastiem ar pieredzi. Līdzi jāņem savs paklājiņš un pleds vai jaka noslēguma daļai. Iesakām ģērbties atbilstoši laikapstākļiem un neaizmirst arī par saules aizsargkrēmu.
  Sestdienas pusdienlaikā laipni lūgti vaigā satikt lielisko OTTO šefpavāru Kristapu. OTTO iekšpagalmā cienāsim ar izmeklētām, vasaras periodam atbilstošām pirkstiņuzkodām. Šī būs lieliska iespēja ne tikai nogaršot interesantus garšu salikumus, bet arī uzzināt pirkstiņuzkodu gatavošanas un pasniegšanas ieteikumus un knifus.
  Pēc labas maltītes aicinām nedaudz izkustēties. Pagalma zaļajā iekšpagalmā atradīsiet vairākas spēles un aktivitātes piepildītai laika pavadīšanai ar ģimenēm un draugiem – no badmintona līdz petankai. Nekautrējies un ļaujies spēles azartam!
  Vai zini, kas ir OTTO Vīna stunda? Smalks jaunums mūsu pilsētiņā, kad OTTO saviem nakšņotājiem uzsauc vīnu no Antonio Bonifacio vīna darītavas Karvoeirā, uz ziemeļiem no Portugāles galvaspilsētas Lisabonas. Dārza svētku ietvaros aicinām Vīna stundu piedzīvot VISIEM PĀVILOSTAS VIESIEM! Restorāna dārza terasē cienāsim ar vīniem, stāstīsim apmeklētājiem par to izcelsmi un mūsu draudzību ar Antonio Bonifacio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *