Robo Hub OTTO Hotel & Sun

ROBO HUB nodarbības pavasara brīvlaikā

OTTO Hotel & Sun arī pavasara brīvlaikā saviem mazajiem visiem piedāvā ROBO HUB robotikas nodarbības.

Nodarbību cikls tiek organizēts no 12. marta – 15. martam.

Tas ietver 6 praktiskas robotikas nodarbības robotu konstruēšanā un modelēšanā. Vienas nodarbības ilgums ir  1,5 h, kas ietver arī laiku spēlēm. Nodarbības piemērotas bērniem no 5-12 gadu vecumam. 6 nodarbību cena viesnīcas viesiem 60 EUR, citiem interesentiem 70 EUR. Iegādājoties komentāru laukā norādiet bērna vecumu! Dalībnieku skaits nodarbībā 5 – 15 bērni, nodarbības tiek organizētas, sasniedzot minimālo dalībnieku skaitu.

NODARBĪBU GRAFIKS

OTTO Hotel & Sun viesi nodarbības var iegādāties, rezervējot nakšņošanu, otrajā solī – Papildu pakalpojumi. Istabas cenā nemainīgi iekļauti arī ūdensprieki Saules un baseina zonā, bagātīgas brokastis, Vīna stunda vecākiem un Vitamīnu kokteiļu stunda bērniem katru pēcpusdienu, garda kafija recepcijā un kvalitatīva tēja istabās. Jums ir jāpaņem tikai peldkostīms, jo viss cits nepieciešamais ir pie OTTO!

REZERVĒT ISTABU

Citi interesenti nodarbības visas kopā vai pa vienai var iegādāties mājas lapas sadaļā – Veikals.

UZ VEIKALU

Kas ir ROBO HUB?

Robotikas skolas ROBO HUB darbības pamatā ir robotikas apmācība bērniem vecumā no 5-12 gadiem pēc Lego Education izstrādātas mācību programmas.

ROBO HUB spēļu formā sniedz zināšanas par tehniku un tās darbības pamatprincipiem. Modelējot un konstruējot bērns iemācās loģiski un radoši domāt. Programmēšanas pamatzināšanas sniedz pārliecību par spējām risināt problēmas bez pieaugušo palīdzības kā nodarbībās, tā sadzīvē.

Robotika ir jāapgūst katram nākotnes profesijas kārotājam. Tas ir vieglāk nekā Tu domā, nāc un izmēģini!

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Lasīt vairāk Piekrītu