OTTO Hotel & Sun in Pavilosta

OTTO distancējas

OTTO Hotel & Sun darbinieku un viesu veselība un drošība ir mūsu prioritāte.

Ievērojam un atbalstām visus valdības noteiktos ierobežojumus, lai kopīgiem spēkiem ātrāk atgrieztos pie dzīves, kādu kādreiz pazinām.

Dažas dienas pirms Jūsu ierašanās OTTO Hotel & Sun izsūtīsim Jums pirmsierašanās vēstuli un aicinām uz e-pasta adresi info@ottohotel.lv atsūtīt Covid-19 vakcinācijas sertifikātus*. Lai samazinātu kontakta laiku, ierodoties viesnīcā, lūdzam laikus aizpildīt šajā vēstulē lūgto informāciju. Tādējādi automātiski būsiet aizpildījuši reģistrācijas karti, kas mums ļaus Jums nosūtīt mobilo atslēgu.

Droša ciemošanās sākas ar mobilās bezkontakta durvju atslēgas ielādi mobilajā telefonā pirms ierašanās Pāvilostā.
FlexiPass lietotnē saglabātā atslēga ļaus bezkontakta ieeju viesnīcā un numurā.
Ierodoties viesnīcā, Jums tikai jāparaksta iepriekš sagatavota reģistrācijas karte un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Restorāns, Vīna stunda, procedūras un SPA zona darbojas epidemioloģiski drošā zaļajā zonā.

Lai ciemošanās OTTO Hotel & Sun šajos laikos būtu droša, viesnīcas telpās gan darbinieki, gan viesi valkā sejas maskas.
Aicinām šo noteikumu respektēt visu mūsu drošības labad.

Ēdienreizes pasniegsim epidemioloģiski drošā veidā – viesiem ar derīgu vakcinācijas sertifikātu un bērniem līdz 12 gadu vecumam restorānā, savukārt, ja sertifikātu nevarēsiet uzrādīt, tad Jūsu numurā. Aicinām iepriekš rezervēt restorāna apmeklējumu. Ar ēdienkarti laikus varat iepazīties šeit. SPA un baseina zonas apmeklējums viesiem ar vakcinācijas sertifikātu un bērniem līdz 12 gadu vecumam vienlaicīgi pieļaujams ne vairāk kā 7 personām līdz ar to, apmeklējums iepriekš jāpiesaka, sūtot e-pastu uz info@ottohotel.lv.

Viesiem bez derīga vakcinācijas sertifikāta apmeklēt SPA zonu nav atļauts.
OTTO SPA procedūras tiek veiktas epidemioloģiski droši – telpa tiek regulāri vēdināta un dezinficēta. Procedūras iepriekš jāpiesaka, rakstot e-pastu uz info@ottohotel.lv. Ar procedūru piedāvājumu varat iepazīties šeit.
Vēlam Jums un mums drošu uzturēšanos OTTO Hotel & Sun!

* Lai nodrošinātu ar Covid-19 saistītiem normatīviem aktiem atbilstošu viesu apkalpošanu SIA OTTO Hotel Pāvilosta apkopo, uzglabā viesu personas datus saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem un Eiropas Savienības tiesību aktiem. Visa personīgā informācija, kas tiek sniegta, ir konfidenciāla un netiek nodota trešām personām un viesim jebkurā laikā ir tiesības saņemt ziņas par viņa personas datiem un izmantot tiesības tos dzēst.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Lasīt vairāk Piekrītu